Stahuj zdarma Jak konvertovat pdf do wordu převaděč NEW: doPDF 9. Commercial PDF Converter novaPDF Professional Stahuj teď! PDF je zkratka pro Portable Document Format, vytvořený společností Adobe pro snadnou výměnu dokumentů.

PDF je tvůrce PDF zdarma, který dělá to, co název napovídá, vytváří soubory PDF. Po instalaci Vám umožní konvertovat jakýkoli druh tisknutelných dokumentů do PDF souborů. PDF se nainstaluje jako virtuální PDF tiskový ovladač a po úspěšném proběhnutí instalace se zobrazí v položce Tiskárny a Faxy, a také v nabídce START Programy. Tisk do PDF přes virtuální tiskový ovladač doPDF. Tisknete stejně jako na skutečnou fyzickou tiskárnu, ale výsledkem bude místo listu papíru PDF soubor. Tisk a vyberte doPDF ze seznamu tiskáren.

Ovladač Vám nabídne možnost výběru umístění souboru PDF a po zvolení adresáře a potvrzení bude soubor otevřen vaším výchozím PDF prohlížečem. Obrázek dole dokumentuje, jak je to snadné. PDF a klikněte na doPDF pro spuštění programového průvodce pro převod. Použijte tlačítko pro procházení a vyberte soubor který chcete konvertovat. Klikněte na něj,a pak na tlačítko Vytvořit , tím převedete dokument do PDF. PDF na obě verze operačního systému Windows, 32.

Instalační soubor je tím mnohem menší v porovnání s ostatními tvůrci PDF. PDF tvůrci zdarma, minimálně zatěžuje pamět a zdroje procesoru během provádění konverze do PDF. Měrné jednotky můžete si vybrat, zda zobrazit měřítka v milimetrech, palcích nebo bodech, takže nebudete muset dělat žádné vlastní převody. Grafické rozlišení můžete nastavit uživatelské rozlišení pro obrázky v rozpětí 72 až 2400 dpi. Menší rozlišení má za následek menší soubory PDF, ale nižší kvalitu obrazu, zatímco vyšší rozlišení znamená lepší kvalitu obrazu, ale větší soubor ve formátu PDF. Orientace stránky Snadno nastavíte orientaci stránky Na výšku nebo Na šířku, změny jsou viditelné v oblasti Náhled. Použij daný adresář pomocí doPDF můžete vytvářet a ukládat soubory do stále stejné složky bez ohledu na to, odkud jste otevřeli původní dokument.

Vkládání podmnožiny písem Aby bylo zajištěno, že výsledný PDF soubor bude vypadat přesně tak, jak bylo původně zamýšleno, doPDF vloží do nového dokumentu podmnožinu písem, použitou v původním dokumentu. Otevřít pomocí PDF prohlížeče Můžete zvolit, aby se převedený soubor otevřel přímo ve Vašem výchozím PDF prohlížeči. Stahuj zdarma PDF převaděč NEW: doPDF 9. Commercial PDF Converter novaPDF Professional Stahuj teď! PDF je zkratka pro Portable Document Format, vytvořený společností Adobe pro snadnou výměnu dokumentů.