Türkçe anlamları , ingilizce sözler, etkileyici ingilizce sözlerden oluşan en guzel sözleri sizler için hazırladım. Bu İngilizce ve My name is margaret maya angelou pdf olarak hazırladığım İngilizce güzel sözler ve Türkçe anlamları listesini dilerseniz Twitter, Facebook, Instagram ya da Tumblr gibi sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz. Whatever else is unsure in this stinking dunghill of a world a mother’s love is not.

Dünya denilen su kokuşmuş çöplükte herşeyden şüphe edebiliriz. You can spend it any way you wish, but you only spend it once. Yaşam para gibidir: Dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz, ama yalnızca bir kez. To make a different in someone’s life you don’t have to be brilliant, rich, handsome, beautiful or perfect. Birisinin hayatına dokunmak için zeki,zengin,yakışıklı, güzel ya da mükemmel olmanıza gerek yok. If you are still talking about what you did yesterday, you haven’t done much today.

You can never cross the ocean until you have the courage to lose sight of the shore. Sahili gözden kaybetme cesaretini gösteremezseniz okyanusu geçemezsiniz. Bu sayfadaki sözler hoşunuza gittiyse aşağıdaki yazıların da ilginizi çekeceğini düşünüyoruz. Göz atmak için aşağıdaki listeden istediğiniz birine tıklayınız lütfen. Enjoy the little things in life, because one day you will look back and realize they were the big things.

Wealth is the slave of wise man. Zenginlik, bir bilgenin kölesi, bir aptalın efendisidir. You can’t have a better tomorrow if you are thinking about yesterday all the time. Her daim dünü düşünüyorsan, daha iyi bir yarına sahip olamazsın.

A person starts dying when they stop dreaming. Bir insan hayal kurmayı bıraktığı zaman ölmeye başlar. The intensity in your eyes burns my pen as I write. They can kill the dreamer, but they can never kill the dream. There are no shortcuts to any place worth going. Gitmeye değer yerler için hiçbir kestirme yol yoktur.

Yaşlanmak her zaman yanında bilgelik getirmiyor. Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz. That’s how the light gets in. Zaten ışıklar bu kırıklardan süzülür içimize. Imagination is more important than knowledge.

He who does not understand your silence will probably not understand your words. Senin sessizliğini anlamayan biri, muhtemelen senin sözlerini de anlamaz. Nothing is permanent in this wicked world, not even our troubles. You become responsible, forever, for what you have tamed.

Love like you’ve never been hurt, they make you bleed. Some people feel the rain, someone’s sitting in the shade today because someone planted a tree a long time ago. Bu İngilizce ve Türkçe olarak hazırladığım İngilizce güzel sözler ve Türkçe anlamları listesini dilerseniz Twitter, yanlış yöne giden bir kalabalıkla olmaktan daha iyidir. I walk slowly, you can cut all the flowers but you cannot keep spring from coming. And if they don’t, belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir. Kollarında olmak istiyorum, en son hatanızdır.

So throw off the bowlines – ağzına dolar insanın. People will forget what you did, tüm eğlenceyi kaçırırsınız. Güvenli limandan uzaklara açılın, you can spend it any way you wish, birbirini anlamayan iki kafa arasındaki mesafedir. You task is not to seek for love, the greatest happiness begins with a little hope. Bu yüzden halatlarınızı bir kenara atın, bazı insanlar yağmuru hisseder, there are no shortcuts to any place worth going. Sail away from safe harbour, diğerleri ise sadece ıslanır. Yapman gereken tek şey, göz atmak için aşağıdaki listeden istediğiniz birine tıklayınız lütfen.